Top 10 zaskakujących faktów o klubie UW

Top 10 zaskakujących faktów o klubie UW

Posted on October 29, 2014 by Alyssa Keehn. This entry was posted in Jedzenie dobrze, Zaangażowanie zainteresowań. Bookmark the permalink.

Prawdopodobnie słyszałeś o University of Washington Club i wiesz, że jest to prywatny, niedochodowy klub społeczny dla społeczności UW. Ale oto kilka faktów, o które założymy się, że nie wiesz. Te 10 pozycji zostało wybranych przez zespół Klubu UW:

1. Klub został zbudowany przez znanych architektów z Seattle, Paula Haydena Kirka i Victora Steinbruecka, którzy pomogli również zaprojektować Space Needle

2. Oferujemy bezpłatny serwis kawowy od 7:30 do 10 rano w dni powszednie dla członków. Parzymy kawę z Stumptown Coffee Roasters.

3. Organizujemy uroczystości First Friday w każdy pierwszy piątek miesiąca w 520 Lounge

4. Członkostwo w Klubie UW daje ci wzajemne korzyści w wielu innych klubach uniwersyteckich (zrzeszonych poprzez ACUC), takich jak Harvard Club w Bostonie i Faculty Club w UCLA

Zdjęcie: dzięki uprzejmości http://www.harvardclub.com/Club/Scripts/Home/home.asp

  1. Klub UW jest zarejestrowanym zabytkiem historycznym
  1. Kiedy tylko jest to możliwe, używamy produktów z UW Farm i staramy się zaznaczyć to w naszym menu.

Wędzony pstrąg, organiczne pomidory Heirloom, ogórki UW Farm, rzodkiewki i marynowany organiczny jarmuż

7. Jako klub społeczny mamy ponad 105 lat

8. Mamy jeden z najlepszych widoków na kampusie

9. Organizujemy średnio 475 wydarzeń rocznie

10. Nasz budynek znajduje się na oryginalnym miejscu HooHoo House, który został zbudowany na wystawę Alaska-Yukon-Pacific Exposition - kilka obszarów klubu honoruje tę historię z wykorzystaniem drewna z oryginalnego budynku wraz ze zdjęciami w kilku naszych pokojach.

Jeśli chcielibyście sami sprawdzić, jak działa Klub UW, zapraszamy wszystkich wykładowców, pracowników i małżonków/partnerów na Movable Type, literacki mikser 5 listopada. Będą przekąski i świetne rozmowy. Liczba miejsc jest ograniczona, więc zarejestruj się już teraz!

Alyssa Keehn jest kalifornijską przeszczepicielką (z pięknego środkowego wybrzeża!) do Seattle i nie mogłaby być szczęśliwsza, że jest w tym szarym i cudownym mieście. Lubi pokazy filmów (zwłaszcza dokumentalnych) i tajskie restauracje. W każdy weekend można ją znaleźć przemieszczającą się transportem publicznym z jednej dzielnicy Seattle do drugiej. Prawdopodobnie będzie jadła Red Vines.

Story Page