Zachwyć się jesiennymi smakami podczas pokazu gotowania The Whole U

Zachwyć się jesiennymi smakami podczas pokazu gotowania The Whole U

Posted on Październik 8, 2014 by Stephanie Garbaczewski. This entry was posted in Eating Well and tagged jesienne potrawy, jesienne przepisy, Whole U Cooking Demo. Bookmark the permalink.

W tym roku postanowiłam w pełni objąć wszystko, co związane z jesienią. Jestem gotowa wyciągnąć moje buty i szaliki, zmierzyć się z moją listą lektur i odkryć kilka nowych przepisów. To świetny czas, aby połączyć się z rodziną i przyjaciółmi przy jedzeniu. A ponieważ dni stają się coraz ciemniejsze, jest więcej czasu, aby spędzić go w kuchni, wypróbowując nowe przepisy.

Wyobraź sobie swoje następne przyjęcie. Włącz świąteczną muzykę i zaproś dobrych przyjaciół. Czy nie byłoby wspaniale wypełnić swój dom ciepłymi, smacznymi, słodkimi, domowymi zapachami?

Szefowa kuchni UW Tracey MacRae

Obejmij wszystkie smaki jesieni na następnym pokazie gotowania Whole U.

W czwartek, 30 października o godzinie 17:00 dołącz do wykonawczej szefowej kuchni UW Tracey MacRae i The Whole U, aby pysznie spędzić czas.

Podczas demo, Chef Tracey podzieli się swoim przepisem na Autumn Chicken Sausage Stew. Dowiedz się, jak wykorzystać najlepsze jesienne produkty, które Northwest ma do zaoferowania, w tym pasternak, zimowy kabaczek, dynię i jabłka. Zabierzesz do domu kopię przepisu i będziesz mógł spróbować dania. Rejestracja jest ograniczona do pierwszych pięćdziesięciu uczestników, więc zarejestruj się już teraz!

Dowiedz się, jak zrobić ten gulasz i wypróbuj go na następnym jesiennym spotkaniu. Niesamowite zapachy sprawią, że Twoi goście będą ślinić się na myśl o więcej i błagać o przepis.

Jakie są Twoje ulubione smaki jesieni? Powiedz nam w komentarzach poniżej!

Story Page