Od farmy do widelca - nowy partner!

Od farmy do widelca - nowy partner!

Posted on Kwiecień 29, 2014 by Lauren Updyke. This entry was posted in Dobrze się odżywiać. Bookmark the permalink.

Jedną z najlepszych rzeczy o wiośnie są dostępne świeże kwiaty i jedzenie. Aby pomóc Ci uzyskać jak najwięcej z sezonu, The Whole U dodał nowego partnera do swojego programu Farm to Fork, gdzie lokalni rolnicy i sprzedawcy oferują University of Washington wydział i personel zniżki na ich produkty. Jakie to wspaniałe? Cóż, robi się jeszcze lepiej. Możesz wejść na stronę internetową i wstępnie zamówić swoje pudełko smakołyków i odebrać je w dogodnym miejscu w pobliżu miejsca pracy lub zamieszkania.

Pozwólcie mi przedstawić naszych partnerów:

BOISTFORT VALLEY FARM

Boistfort Valley Farm właśnie dołączyło do naszej sieci i oferuje 10% zniżki na swoje CSA. Byłam pod wrażeniem ich gotowości do udzielenia rabatu, ponieważ rolnicy mają bardzo wąską marżę, z którą muszą pracować. Dwa razy w miesiącu (lub raz w tygodniu w lecie) otrzymujesz pudełka z najświeższymi i najlepszymi produktami, które są dostarczane do Twojego domu. Można je również znaleźć w następujących miejscach na rynku rolnym, w restauracjach i sklepach: Ballard Farmers Market, Olympia Farmers Market, Chehalis Farmers Market, Olympia Food Co-ops, The Mark, Ray's Boathouse, Eat Local, Kaspar's Catering and Events oraz Art of the Table.

Zobaczcie ten uroczy filmik, na którym rodzina otwiera swoje tygodniowe pudełko z produktami:

Podczas badania potencjalnych rolników, ich sekcja "o nas" poruszyła mnie i daje ci migawkę misji ich gospodarstwa:

Im dłużej gospodaruję, tym bardziej zdaję sobie sprawę, że rolnictwo jest magicznym doświadczeniem. Wymaga dużej wiary w glebę, w pory roku, w nasiona i w nas samych. Sadzimy i przesadzamy, pielimy, podlewamy i mamy nadzieję na najlepsze. Jesteśmy nie tyle producentami, co opiekunami. Pogoda robi, co chce, rośliny reagują odpowiednio, sprzęt albo się z nami zgadza, albo nie, a my robimy, co możemy, aby wszystko poszło gładko. Jest to niesamowite i pełne pokory doświadczenie.

Tutaj, na północnym zachodzie, mamy długi, łagodny sezon wegetacyjny, który pozwala na uprawę setek odmian roślin. Nasza sprzedaż bezpośrednia, poprzez CSA i targi rolnicze, pozwala nam zaprezentować warzywa i owoce, które rosną w naszym regionie. Ponieważ uprawiamy warzywa specjalnie z myślą o konsumpcji (a nie o transporcie czy terminie przydatności do spożycia), mamy swobodę uprawiania najsmaczniejszych dostępnych odmian. Nasze produkty docierają na rynek bardzo świeże i w sezonie, co maksymalizuje ich smak i jakość odżywczą. Cieszymy się również bezpośrednim kontaktem z naszymi klientami, co pozwala nam na ciągły dialog na temat naszych produktów i naszego gospodarstwa.

FULL CIRCLE

Naszym drugim dostawcą jest Full Circle, który był niesamowitym partnerem. Dostarczyli 1000 jabłek na nasze wydarzenie związane z Rekordem Guinnessa, 500 jabłek na nasze Polowanie na Łupieżcę oraz wszystkie produkty na nasz Pokaz Gotowania z UW dining. Full Circle jest zaangażowany w społeczność UW nie tylko poprzez sponsorowanie naszych wydarzeń, ale także poprzez zapewnienie 10% zniżki na ich internetowym rynku rolniczym.

Ich misją jest zmiana systemu żywnościowego. Sprawdź ich wideo z ich założycielem i głównym rolnikiem:

Full Circle ma miejsce zrzutu w pobliżu Plaza Café. Jeśli ta lokalizacja jest dla Ciebie wygodna, zapisz się do niej, lub możesz mieć produkty dostarczone bezpośrednio do domu.

Zapisz się TERAZ, aby spróbować jednego z naszych partnerów Farm to Fork i otrzymać 10% zniżki! Czy masz ulubionego rolnika, który może być zainteresowany naszą siecią rabatową? Jeśli tak, wyślij mi e-mail, a ja mogę się tym zająć!

Story Page