Razem świętujmy Narodowy Miesiąc Żywienia 2016!

Razem świętujmy Narodowy Miesiąc Żywienia 2016!

Posted on Luty 25, 2016 by Chiara Iacoviello. This entry was posted in Dobre odżywianie. Bookmark the permalink.

To, co jemy, ma znaczenie. Ale również to, jak, kiedy i dlaczego jemy.

To jest przesłanie, które Akademia Żywienia i Dietetyki promuje w marcu w ramach Narodowego Miesiąca Żywienia. Tegoroczny temat to "Delektuj się smakiem właściwego odżywiania". Zachęca nas ono do "poświęcenia czasu na tradycje żywieniowe i docenienia przyjemności, wspaniałych smaków i doświadczeń społecznych, jakie jedzenie może wnieść do naszego życia".

Powinniśmy dokonywać świadomych wyborów żywieniowych i wypracowywać zdrowe nawyki żywieniowe przez cały rok, ale marzec jest przyjaznym przypomnieniem, abyśmy trzymali się wytyczonej drogi. Dlatego w nadchodzącym miesiącu skupmy się na spożywaniu zdrowych i pełnowartościowych posiłków oraz na wszystkich dobrych rzeczach, które się z nimi wiążą - rodzinie, przyjaciołach, tradycjach i nowych wspomnieniach.

Zapoznaj się z następującymi możliwościami Whole U podczas Narodowego Miesiąca Żywienia:

  1. Dołącz do naszej grupy Eating Well na Facebooku, która będzie Cię inspirować przez cały marzec (grupa jest prywatna i mogą ją przeglądać tylko jej członkowie). Co tydzień będziemy się skupiać na konkretnym temacie i zachęcamy do zamieszczania zdjęć, filmów, przepisów i komentarzy, aby mieć szansę na wygranie nagród.
  1. Dołącz do nas, aby dowiedzieć się więcej na temat świadomego odżywiania w piątek, 4 marca, w salach konferencyjnych UW Medical Center Plaza Café. Stażystki Sepideh Dibay i Kayla Bell zapoznają nas z tą starożytną praktyką mindfulness, której celem jest odnowienie poczucia radości, uznania i satysfakcji podczas jedzenia. Dowiedz się więcej i zarejestruj się tutaj.
  1. Porzuć kupne sosy sałatkowe i naucz się robić własne podczas naszego kolejnego pokazu gotowania w czwartek, 17 marca. Szefowa kuchni Andrea Yeckel, dyrektor generalny Local Point, gościć nas będzie w kuchni galerii i zdradzi nam sekrety doskonale zbilansowanych i smacznych sosów do sałatek. Dowiedz się więcej i zarejestruj się tutaj.
  1. Potrzebujesz pomocy w kuchni? Pobierz nasze nowe kuchenne arkusze informacyjne , aby dowiedzieć się, jakie owoce i warzywa są w sezonie na północnym zachodzie, jak przechowywać produkty i jak doskonale przyrządzać mięso.
  1. Czy przegapiłeś nasze pokazy gotowania " Posiłków w słoiku "? Instrukcje można pobrać tutaj. Szukasz sposobów na ograniczenie słodzonych napojów? Ten poradnik " Napoje w s łoiku" pokaże Ci, jak sprawić, by woda stała się smaczną alternatywą.
  1. Potrzebujesz więcej inspiracji? Obejrzyj filmy na temat zdrowego odżywiania na naszej stronie z filmami.
  1. Podziel się swoją miłością do jedzenia i weź udział w naszym Konkursie Potraw! Zarejestruj swój zespół i zorganizuj potluck z kolegami w dowolnym dniu marca. Jest wiele sposobów na wygranie nagród! Dowiedz się więcej i zarejestruj się tutaj.

W marcu "delektujmy się smakiem właściwego odżywiania". Jak powiedziała scenarzystka i producentka filmowa Anna Thomas: "Wszyscy jemy, a byłoby smutną stratą okazji, gdybyśmy jedli źle".

Story Page